Inkspace'i İndirmek ve Başlatmak

https://www.youtube.com/embed/4X21NAM4gBg?list=PL5JDtjDGWsw1rGpxif_NG_NFHJ1Zq8P1x
Inkspace, mobil cihazlar ve masaüstü bilgisayarlar için bir uygulamadır. Bu uygulama, Bamboo Spark, Folio, Slate ve yeni Intuos Pro ve Intuos Pro Paper gibi, kâğıt çizimlerini kaydeden Wacom tablet ve cihazlarının kullanımını sağlar. Paper Accessory Kit ile beraber Inkspace, ücretsiz olarak Wacom Desktop Center'den temin edilebilir.
Yazılımın altında solda bir cihaz seçerek, "install Wacom Inkspace app"i seçin. Inkspace ilk başlatıldığında "let's get started"ı seçin.
Önce, cihazı bağlamanızı isteyecektir. Intuos Pro tabletinin bağlandığını doğrulayın ve çevrimdışı ya da kâğıt üzerinde çizim yaparken tabletin en sık kullanıldığı yönü seçin.
"Next"i seçin ve Inskpace'e giriş yapmak ya da yeni bir Inkspace hesabı oluşturmak için "login/signup"u seçin.
Bir Inkspace hesabına giriş yaptığınızda, Inkspace ile senkronize edilmiş tüm çizimler, Inkspace uygulaması olan ve aynı hesaba giriş yapmış tüm cihazlarda anında kullanılabilecek. Sonra, kılavuz klipsin nasıl düzgünce takılacağını gösteriyor.
Mürekkepli kalemi kâğıda dokundurarak kâğıt çizimine başlayın. Artı düğmesine basarak bir çizimi tamamlayın. Çizim birkaç dakika sonra Inkspace uygulamasıyla senkronize edilecektir. Intuos Pro bağlıyken Inkspace sık sık tamamlanmış çizimleri kontrol eder ve çizimleriniz Inkspace kütüphanesinde solda görünür.