Bamboo Fineline'ı (3. nesil) nasıl kullanmaya başlarım?

1.    Önce, akıllı ekran kaleminizi hazırlayın: Bamboo Fineline'ınızı tedarik edilmiş kabloyu kullanarak bilgisayarınıza ya da USB şarj cihazına bağlayın. LED söndüğünde ekran kaleminiz hazır olur. Pil, yaklaşık 2 saatte şarj olur.
2.    Ekran kaleminizi çevirerek açın. LED 2 saniye boyunca mavi yanıp sönecektir.
3.    Sonra, iPad ya da iPhone'unuzu hazırlayın: Settings uygulamasını açın:
1.    Bluetooth® fonksiyonunu aktif hale getirin.
2.    "General" ayarlarında, "Gestures"u kapatın. Eğer iPhone kullanıyorsanız bu adımı atlayın.
3.    Ekran kaleminizi kullanmak için şunları yapmalısınız: Wacom ekran kalemiyle uyumlu bir uygulama indirin ve ekran kaleminizle eşleştirin. Uyumlu uygulamaların listesini görmek ve eşleştirme videoları için www.wacom.com/finelinego adresini ziyaret edin.
4.    Uygulamayı açın ve "Settings" menüsünü bulun.
5.    Kalem desteğini etkinleştirmek için "Settings" menüsünü açın. Ekran kaleminizi eşleştirmek için yeni bir not ya da not defteri açmanız gerekebilir. Eşleştirme uygulamaya göre değişir. Daha fazla bilgi için www.wacom.com/finelinego adresindeki eşleştirme videolarını izleyin.
4.    Ekran kaleminizdeki düğmeye basın. LED mavi yanıp sönmeye başlar. LED yanmaya devam ederse eşleştirme tamamlanmıştır.
5.    Başka bir uygulamayla ilk defa eşleştireceğiniz zaman 3. adımı tekrarlayın. "Settings" (ayarlar) menüsünün yeri uygulamadan uygulamaya değişir; bu yüzden uygulamalardaki talimatları izlemek iyi olacaktır.
Ayrıca, Bamboo™ Paper, Noteshelf ve Notes Plus gibi uygulamalar performansı en üst düzeye çıkarmak için çeşitli el pozisyonlarını destekler. Uygulamanızı eşleştirirken lütfen bu özelliği kontrol edin. http://www.wacom.com/finelinego adresinde en çok sevilen uygulamalardan bazılarını nasıl kurabileceğinizle ilgili videolar bulabilirsiniz.