Bilgisayarımı Wacom Cintiq Pro 24/32'ye bağlamak için hangi bağlantı şekillerini kullanabilirim?

Bilgisayarınız Wacom Cintiq Pro 24/32'ye şu bağlantı yollarıyla bağlanabilir:

Wacom Cintiq Pro cihazındaki USB-C bağlantı noktasını bilgisayarınızdaki (DisplayPort Alternate ya da DPALT modunu destekleyen) USB-C bağlantı noktasına bağlayın. Wacom Cintiq Pro 24/32 cihazınızın ürün kapsamına bir USB-C -> USB-C kablo dahildir.

Aşağıdaki ekran bağlantıları kalem/dokunma işlevselliği için aynı zamanda Wacom Cintiq Pro 24/32 cihazındaki USB-A bağlantı noktasını bilgisayarınızdaki bir USB-A bağlantı noktasına (USB 2.0 bağlantı noktası ya da daha iyisi) bağlamayı gerektirir:

  • Wacom Cintiq Pro 24/32 cihazındaki DisplayPort'u bilgisayarınızdaki (en az DisplayPort 1.2'yi destekleyen) bir DisplayPort'a bağlayın. DisplayPort -> DisplayPort kablosu ürün kapsamına dahildir.
  • Wacom Cintiq Pro cihazındaki DisplayPort bağlantı noktasını bilgisayarınızdaki (en az DisplayPort 1.2'yi destekleyen) bir mini DisplayPort bağlantı noktasına bağlayın. Hem bir mini DisplayPort -> DisplayPort adaptörü hem de bir DisplayPort -> DisplayPort kablosu ürün kapsamına dahildir.
  • Wacom Cintiq Pro 24/32 cihazındaki HDMI bağlantı noktasını bilgisayarınızdaki bir HDMI bağlantı noktasına bağlayın. Bir HDMI kablosu ürün kapsamına dahildir. Wacom Cintiq Pro cihazında 4K çözünürlük için bilgisayarınızdaki HDMI, HDMI 2.0'ı destekliyor olmalıdır.